Протягом року в Івано-Франківську з вини водіїв автобусів трапилося 30 ДТП

Поділитися публікацією:

21 липня в Управлінні патрульної поліції Івано-Франківська зустрілися перевізники з керівництвом патрульної поліції, Управління транспорту та зв’язку та Державної служби України з безпеки на транспорті.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції.

Учасники зустрічі обговорили найбільш розповсюджені порушення ПДР водіями маршрутних автобусів: керування технічно несправними транспортними засобами, порушення правил проїзду перехресть, зупинки, посадки-висадки пасажирів, вимог дорожніх знаків та розмітки.

Крім того, протягом 2017 року в Івано-Франківську зареєстровано 30 ДТП з вини водіїв маршрутних автобусів. Для прикладу, за аналогічний період 2016 року – 17.

У результаті зустрічі присутні домовились спільними зусиллями покращувати безпеку пасажирських перевезень на території обласного центру.

Крім того, патрульна поліція спільно з працівниками Державної служби України з безпеки на транспорті постійно проводитимуть профілактику порушень ПДР водіями маршрутних транспортних засобів задля зниження рівня автопригод на пасажирському транспорті.


Поділитися публікацією: