Паломники-хасиди влаштували нічний “дебош” у прикарпатському містечку

Поділитися публікацією:

Паломники-хасиди влаштували «нічний дебош» у прикарпатському містечку.

Про це на своїй ФБ-сторінці повідомив відомий прикарпатський журналіст та громадський активіст Віталій Мацьоцький:

“Сьогодні вночі, більшість мешканців п’ятиповерхового будинку прокинулись від неадекватного ору, який влаштували хасиди. Я нагадаю, що дані “поломники” вже неодноразово відзначались в м. Косові, то вони позривали та покидали на землю хрести та ікони, то напали на Тетяна Костинюк (Tetiana Kostyniuk) яка знімала срач, що залишають після себе такі туристи. Вчора цей концерт тривав від 23:30 до 01:30.
Я толерантно ставлюсь до всіх національностей та релігій, багато знайомих говорять, що навіть занадто толерантно. Але якого хера якісь “паломники” зневажать наші Закони та правила? Мій друг розказував, що під час патрулювання в хасидських кварталах, ізраїльськив військових, хасиди могли закидати камнями тільки за працюючу рацію в суботу (шабат). Але в нас вони можуть шуміти і срати коли хочуть і де хочуть.
Я звертаюсь до Олександр Байдусь та Юрій Плосконос, можливо треба провести роз’яснювальну роботу з тими хто організовує ці нічні шабаші. Бо якщо це повториться ще раз, то жильці які не сплять, будуть слухати замість цього навіженого рейваху, відому німеську композицію “Дойчен зольдатен” і як би потім міжнародного скандалу не виникло. Бо я забуваю про толерантність до тих, хто плює на всіх оточуючих.” – підсумував пан Віталій

Джерело


Поділитися публікацією: