Поділитися публікацією:

Доходи Укрпошти за всіма показниками операційної діяльності зросли в середньому на 30%. Про це стало відомо під час брифінгу в. о. генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського та Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна.

Перетворення в акціонерне товариство – це інструмент створення сучасної прозорої системи корпоративного управління, який дасть змогу забезпечити довгострокові стратегічні плани та залучити міжнародну допомогу для розвитку компанії. Процес був проведений у рекордно короткі терміни – протягом 8 місяців. Я підтримую ініціативи Укрпошти і мені приємно працювати з професійною фаховою командою. Наступний етап – створення наглядової ради, яка має працювати якісно, чесно, прозоро та ефективно. Потрібно, щоб до наглядової ради ввійшли компетентні і незаангажовані люди. Головне, щоб у нас були прозорі й рівні правила для всіх гравців ринку поштово-логістичних послуг в Україні і динамічний розвиток ринку. Конкуренція має базуватися на прозорих правилах гри, а не адмістративних важелях. Ми прагнемо підвищення рівня послуг для громадян і покращення умов роботи працівників пошти”, – відзначив Володимир Омелян.

В Україні не працюють процеси, а працюють люди. Я з цього почав зміни в Укрпошті. Люди мають персонально відповідати за свій напрямок роботи. Тому ми залучили професійний менеджмент, провели відкриті відбори на посади регіональних директорів, навчили 13 тисяч працівників”, – сказав Ігор Смілянський.

Вперше за останні 5 років в Укрпошті придбано 70 нових авто для внутрішніх та магістральних маршрутів, 8 500 комп’ютерів. Це дозволило менеджменту компанії значно покращити показники операційної діяльності.

Нам складно працювати, але ми будемо робити реформу, вкладати кошти в інфраструктуру і змінювати сервіс. Зараз темпи росту по посилкам становлять 33%, міжнародним відправленням – 34,5%, платежам – 22,2%. Нам потрібні такі темпи росту, щоб продовжувати зміни. Що ще потрібно для успіху – це зміна культури компанії і ми це продовжимо робити”, – відзначив Ігор Смілянський.

Серед перемог нової команди очільник Укрпошти назвав оновлення продуктового ряду послуг – “Укрпошта Стандарт”, “Укрпошта Експрес”, запуск нових продуктів, зокрема “SmartBox”. Обсяги експрес-пересилань з початку 2017 року зросли більше ніж в 10 разів.

За стратегією доходи Укрпошти в 2017 році мали скласти 5,5 млрд грн. Зараз ми поставили більш амбітну мету – вже цього року збільшити доходи до 6,4 млрд грн. Тільки за рахунок збільшення обсягів продажу ми зможемо підтримувати темпи розвитку компанії”, – додав Ігор Смілянський.

Інформує прес-служба ПАТ “Укрпошта”

Поділитися публікацією: