Поділитися публікацією:

Щороку Міністерство економіки та енергетики Німеччині по цілому світу проводить конкурси на відбір кращих молодих управлінців для їх подальшого навчання у Німеччині і налагодження з ними в подальшому ділових контактів в рамках програми “Fit for partnership with Germany”.
Цьогоріч виграти конкурс вдалося директор ТзОВ «Калуський трубний завод», депутатові Калуської міської ради Андрієві Найді, інформують «Вікна».

Перемога дає можливість стажування в Німеччині повністю коштом приймаючої сторони. Стажування відбудеться з 25 вересня до 20 жовтня виключно англійською мовою.

Андрій Найда розповів «Вікнам» подробиці стажування і які переваги від перемоги у конкурсі вже встиг отримати:

«Зі мною вже сконтактували декілька німецьких компаній, які в цей час планують зі мною зустрітись у Німеччині для розвитку бізнес-відносин. Основним результатом даної програми буде укладання контрактів між підприємствами України і Німеччини по експорту чи імпорту. Як для мене, це великий крок вперед, оскільки в Німеччині вже повним ходом впроваджується промислова політика Industry 4.0 (Четверта промислова революція), в той час як ми перебуваємона зародках третьої промислової революції. І, якщо не розвивати свою кваліфікацію, наше виробництво стане неконкурентноспроможним і буде приречене на знищення».

За словами директора ТзОВ «Калуський трубний завод», його мета участі в цій програмі — підняття кваліфікації, впровадження інноваційних систем на виробництві відповідно до досягнень Industry 4.0, вихід на європейську культуру виробництва і ринки.

Раніше йшлося, що Андрій Найда захистив дисертацію на звання кандидата технічних наук.


Поділитися публікацією: