Поділитися публікацією:

22 липня о 15:45 рятувальникам надійшло повідомлення, що між селами Корнич і Королівка Коломийського району невдало приземлився літак.

Встановлено, що 22 липня о 15:10 із злітно-посадкового майданчика «Коломия» відбувся виліт повітряного судна марки “СЕSSNA”, моделі 182Р, під керуванням 63-річного пілота, жителя міста Чортків Тернопільської області. На борту повітряного судна знаходилися 4 пасажири (24-, 23-, 22- та 20-річний).

Під час польоту над містом Коломия та селом Корнич, через технічні несправності повітряного судна, пілот вирішив здійснити його посадку на пасовищі біля села Корнич. Здійснюючи посадку на пасовищі, під час пробігу коліс повітряного судна по трав’яному покриттю, передня стійка шасі вчинила заїзд у рів, внаслідок чого “СЕSSNA 182Р” перекинулася.

В результаті аварії 1 пасажир та пілот з тілесними ушкодженнями госпіталізовані у Коломийську ЦРЛ, а 1 пасажир, отримавши медичну допомогу, відпущений додому. Загорання повітряного судна не було, повідомляє Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

 Фото ілюстративне


Поділитися публікацією: