Поділитися публікацією:

Черговий фестиваль пройде на Верховинщині. Про це нам розповіли у прес-службі ОДА. Як стало відомо, з 28 по 29 липня в місті Верховина відбудеться п’ятий ювілейний літературний фестиваль “Письменницька ватра над Черемошем”.

Повідомляє сайт “Верховина сьогодні” посилаючись на інтернет-портал міста Верховина.

Цьогоріч він має статус обласного свята. Його організаторами виступають управління культури, національностей та релігій ОДА, Верховинська районна рада та райдержадміністрація, обласна організація НСПУ, осередок Спілки письменників Верховинщини та Верховинське районне товариство “Просвіта” імені Тараса Шевченка.

Літфест проводиться з метою подальшого розвитку літературного процесу на Прикарпатті та Гуцульщині. Цьогоріч “Письменницька ватра над Черемошем”  запалає ще поважнішим фестивалем рідного українського слова, бо наше Господнє, Шевченкове слово має жити повік у власній хаті – у  незалежній Україні, а ми усі разом  маємо нарешті узятися за руки красно і утвердити на предковічній українській землі Самостійну, Соборну Українську Україну.

У програмі літературного фестивалю урочиста зустріч та письменницькі студії майстрів слова у місті Верховина з творчою інтелігенцією краю, працівниками освіти, культури, просвітянами, науковцями – усією громадськістю Гуцульщини та Прикарпаття.

Творчі зустрічі письменників відбудуться і в ряді населених пунктів району, на прикордонній заставі “Шибени”. Літератори розповідатимуть горянам  про українське слово, українську книжку, творчий процес в Україні тощо.

Отож, щиро запрошуємо поважне товариство до столиці Гуцульщини – Верховини, на літературний фестиваль “Письменницька ватра над Черемошем” 28 – 29 липня 2017 року.

Джерело: ВЕРХОВИНА СЬОГОДНІ 


Поділитися публікацією: