В Одесі почав працювати поліцейський велопатруль. ФОТО, ВІДЕО

Поділитися публікацією:

В Одесі сьогодні приступив до роботи поліцейський велопатруль.

У вівторок на чергування виїхали 4 екіпажу велопатрулі, найближчим часом штат буде збільшено.

2017-07-26_011120

Як повідомили УНІАН у відділі комунікацій Головного управління Національної поліції в Одеській області, 25 липня відбувся перший інструктаж співробітників поліції, які патрулюватимуть територію курортної зони міста на велосипедах.

«Батальйон поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції в Одеській області нестимуть службу з охорони громадського порядку і безпеки в районі «Траси здоров’я» – від Аркадії до пляжу «Ланжерон», – поінформували у відділі.

2017-07-26_010620

Відзначається, що саме на цій території сконцентрована найбільша кількість відпочивальників і гостей міста, і саме тут найчастіше відбуваються крадіжки та інші майнові злочини. Тому, з метою запобігання та недопущення правопорушень, правоохоронці патрулюватимуть зазначену прибережну зону на спеціальних електровелосипедах.

2017-07-26_010915

За словами заступника начальника регіонального главку Нацполіції Сергія Махотіна, спецвелосипеди поліція отримала сьогодні, 25 липня. «Сьогодні ми отримали Like Bike для виконання завдань з охорони громадського порядку в курортній зоні Одеси. Тренування з особовим складом проведено, і відсьогодні правоохоронці приступили до несення служби», – сказав Махотін.

У главку уточнили, що велосипеди надала одна з комерційних компаній.

Сьогодні на чергування виїхали 4 екіпажі велопатруля. «Найближчим часом штат буде збільшено», – заявили у відділі.

Джерело: УНІАН

 


Поділитися публікацією: