Поділитися публікацією:

Черговий кущовий семінар з актуальних питань податкового законодавства 25 липня провели фахівці головного управління ДФС в Івано-Франківській області в м. Коломия.

Платникам податків Коломийського, Верховинського, Косівського та Снятинського районів розповіли про основні зміни в адмініструванні ПДВ, в тому числі порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних, зупинення реєстрації або відмови в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Слухачів ознайомлено з новаціями, що стосуються оподаткування податком на прибуток, порядком проведення документальних та фактичних перевірок платників, порядком проведення готівкових операцій та застосування реєстраторів розрахункових операцій.

На семінарі розглянуто питання оподаткування доходів фізичних осіб-підприємців на спрощеній та загальній системах оподаткування, вимоги діючого законодавства щодо оформлення найманих працівників, виплати заробітної плати та її оподаткування.

Також поінформовано про інформаційні ресурси ДФС, які допомагають платникам під час здійснення господарської діяльності та ознайомлено бухгалтерів з останніми змінами в наданні податкових консультацій.

Нагадаємо, протягом червня-липня поточного року аналогічні семінари з актуальних питань оподаткування юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців проводились головним управлінням ДФС в Івано-Франківській області в усіх об’єднаних податкових інспекціях.

Джерело


Поділитися публікацією: