У Карпатах на 40-а га землі збудують новий курортний комплекс

Поділитися публікацією:

Івано-Франківська облдержадміністрація дозволила гірськолижному курорту «Буковель» розробити детальний план території за межами населених пунктів Яблуниця та Поляниця Яремчанської міської ради.

В подальшому там розташують рекреаційний комплекс – курортний центр «Свидовець» орієнтовною площею 40 га, інформує Фіртка із посиланням на Побудовано в Івано-Франківську. 

Відповідне розпорядження голова ІФ ОДА Олег Гончарук підписав 25 липня.

Згідно з розпорядженням ТОВ “Буковель” отримав дозвіл на розробку детального плану території на земельній ділянці 40 гектарів. Розробку ДТП “Буковель” проведе за власні кошти.

Гончарук доручив виконавчим комітетам Яблуницької та Поляницької сільських рад Яремчанської міської ради забезпечити організацію та проведення процедури громадських слухань проекту детального плану території.

Ця ділянка потрібна ТОВ “Буковель” для з’єднання території гірськолижного курорту “Буковель” на Івано-Франківщині з масштабним курортним комплексом “Свидовець”, який планують збудувати на Закарпатті.

У Рахівському районі Закарпатської області збудують курорт “Свидовець”. Такої домовленості досягнув голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль із власниками курорту “Буковель”.

“Закарпаття Онлайн” повідомляє, що у травні 2017 року на Рахівщині затвердили детальний план території для розташування туристично-рекреаційного комплексу “Свидовець”.

Туристично-рекреаційний комплекс “Свидовець”, будівництво якого планується реалізувати за 7 років, охопить територію, майже втричі більшу від нинішнього гірськолижного курорту “Буковель”, де буде задіяно с. Чорна Тиса, смт Ясіня, с. Бистриця Надвірнянського району та власне сам курорт “Буковель”.


Поділитися публікацією: