Поділитися публікацією:

Сьогодні Івано-Франківський міський суд розпочав розгляд справи сільського голови Підлужжя, Тисменицького району, якого затримали на отриманні хабара та обвинувачували у зловживанні впливом.

Ми писали раніше, сільського голову Підлужжя  Володимира Бурачка затримали працівники управління захисту економіки Національної поліції спільно з військовою прокуратурою Західного регіону 2 червня. Тоді кримінальне провадження відкрили за ч. 3 ст. 368 – одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище. Сам затриманий вини не визнавав – казав, що взяв подяку. Проте до суду військова прокуратура передала справу з  ч. 2 ст. 369-2 КК України – зловживання впливом.

Сьогодні під час засідання суддя Лазарів повідомив, що до суду направлено обвинувальний акт з угодою про визнання винуваності за ч.2 ст. 369 ККУ.

Прокурор Шимко попросив суд продовжити для Володимира Бурачка запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт і відсторонення від посад – до вступу вироку в силу. Також прокурор просив затвердити угоду про визнання винуватості.
Обвинувачений Бурачок свою вину визнав і попросив суд затвердити угоду про визнання вини.

“Каюся, вину визнаю повністю, прошу затвердити угоду” – сказав війт.

Відповідно до угоди Бурачок погодився на штраф 1,5 тисяч гривень та позбавлення права обіймати посади на всіх пеідприємствах, організаціях всіх форм власності, пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями строком на три роки.

Адвокат зазначив, що запобіжний захід у вигляді цілодобового арешту є занадто суворим. Тому просив суд призначити домашній арешт, щоб людина могла чимось займатися заробяляти гроші. Також просив не відстороняти від посади. У Володимира Бурачка є троє неповнолітніх усиновлених дітей.

Суддя пішов у нарадчку кімнату для вирішення питання по продовженні запобіжного  заходу.

Поділитися публікацією: