На Прикарпатті відремонтують 17 амбулаторій за 9 мільйонів гривень

Поділитися публікацією:

У франківській ОДА обговорили реалізацію проектів за кошти Державного фонду регіонального розвитку зі створення нового освітнього простору у рамках концепції “Нова українська школа”, будівництва та реконструкцій амбулаторій, ЦНАПів і центрів безпеки.

На Прикарпатті, враховуючи рекомендації Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України щодо зведення зазначених об’єктів, цьогоріч за кошти освітньої субвенції планується створити три опорні школи, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Також в області функціонують 22 центри надання адміністративних послуг, у кількох проводять роботи щодо покращення умов, зокрема збільшення площ. Впродовж року було відкрито чотири ЦНАПи. Створено 28 місцевих пожежних охорони, зокрема і у шести із дванадцяти об’єднаних територіальних громадах Івано-Франківщини.

За словами Ярослава Паранюка, на реконструкцію та капітальний ремонт 17 амбулаторій планується спрямувати понад 9 мільйонів гривень.

Слід наголосити, що всі проекти реалізовуватимуться за погодження Мінрегіонбуду. Задля цього буде проведена інвентаризація існуючих закладів, узгоджено місце розташування нових об’єктів. Ключовою умовою є також відкриття центрів в ОТГ.


Поділитися публікацією: