Поділитися публікацією:

В травні цього року у віці 12 років прикарпатцю Андрію Рощіну, стало зле, мати звернулася в лікарню міста Коломиї, з підозрою на Епідемічний паротит (свинка) івідразу їх відправили до Івано-Франківської дитячої лікарні, де після ряду обстежень, поставили діагноз: Неходжінська Т-лімфобластна лімфома з ураженням кісткового мозку. Єдине, що може врятувати дитину — трансплантація гемопоетичних клітин, а це ідеться про тисячі доларів, таких коштів у мами не має. На даний момент шукають клініку, яка б згодилася на лікування хлопчика. Андрійко знаходиться на стаціонарному лікуванні в відділенні онкогематології Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.

Номери рахунку в Приватбанку:

UAH (гривня) 5168742604782254
USD (долар) 5168742605985898
EUR (євро) 5168742605985880

Мама хлопця: Діденко Уляна Іванівна, 1983 року народження, мешканка міста Коломиї Івано-Франківської області. За професією – бухгалтер, яка на даний момент перебуває на біржі праці. Сама виховує двох синів. Повна інформація та фото документів в соціальних мережах .

Номер телефону мами:+380936982673.

2017-08-03_090015

2017-08-03_090008

“Доброго дня мої любі!!!
Вибачаюся перед вами бо довго не давали про себе чути.Тому,що лікування дало знову випробування над Андрійком,затромбувало вени (утворився тромбоз)до цих пір розріджуємо-рятуємо дитину від біди.Вчора ми продовжили лікування хіміотерапії.? Важко дуже, Андрійко часто скаржиться на болі в суглобах та головний біль, не кажучи вже про болі в животику,температуру, постоянні рвоти які є нормальною реакцію організму на хімію.Та ми не здаємось і аж ні як не засмучуємось, Андрійко просто не дає волю в кулак, зціпивши зуби і вперед до удужання, у нас є наші головні ліки – МОЛИТВА.Тому і Вас прошу добрі люди за щиру молитву за здоров’я Андрійка.
Постійно потрібні кошти на дорогі ліки,хімію та імуносистемні припарати та інше.Ти постійно перебуваєш на межі яку не можна описати як: “завтра, після завтра в тебе будуть вони чи ні”. І я постійно вдячна тому хто допомагає цю межу не перетнути, але це все потрібно і потрібно. Тільки надіїшся що це все колись скінчиться.??
Хочеться подякувати всім тим людям, які допомагають і тим самим дають нам шанс на одужання. Зокрема наші родичі,друзі,знайомі і небайдужі люди, земляки-емігранти з Італії, Португалії м.Стамбул (прихожани з церкви) які спільними зусиллями за зібрані кошти в сумі 325 євро.
А ще хочеться подякувати всім тим хто відгукнувся, та став донором для Андрія.
В черговий раз дякую вам, для вас це можить бути зовсім не велика сума, навіть ціна чашки кави зранку. Але мені це допомагає врятувати життя. Що я ще можу сказати, робімо більше гарного і доброго в цьому світі”, – пише на своїй сторінці в фейсбук мама хлопчика.

2017-08-03_090037

 


Поділитися публікацією: