На Рожнятівщині відбулося свято бойківської кухні «Варенички мої-2017»

Поділитися публікацією:

У селі Сваричів на Рожнятівщині відбулося свято бойківської кухні «Варенички мої-2017», або «Сваричівські пироги» та відзначення 630-річчя с. Сваричів.

Працівники районної та Сваричівської сільської бібліотек взяли участь у святкуванні, оформили павільйон «Бібліотечні частування» і пригощали гостей свята запашною випічкою, смачними закусками і добрими напоями. Огляд павільйонів бойківської кухні здійснили керівники району, депутати та сільський голова села Сваричів Михайло Рибчак. За краще оформлення павільйону бібліотекарів нагороджено дипломом РДА і районної ради, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Чудовий настрій дарували вокалісти і художні колективи Рожнятівщини, співак, музикант і композитор, уродженець с. Сваричів, заслужений артист України Василь Волощук, а також запрошені виконавці молодіжний гурт «NAVSI 100» та співачка Галина Балабан.

2017-08-03_012432

Учасники святкування переглянули виставку-ярмарок продукції сільськогосподарських товаровиробників, бджільництва та виставку майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

2017-08-03_012424


Поділитися публікацією: