Два франківські університети потрапили у ТОП-20 українських вишів

Поділитися публікацією:

Днями опубліковали рейтинг Webometrics Ranking web of Universities світових університетів за рівнем їх діяльності в інтернет-просторі станом на липень 2017 року.

До рейтингу Webometrics Ranking web of Universities увійшов 331 вищий навчальний заклад України. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника вже третій рік поспіль входить у Топ-20 українських вищих навчальних закладів рейтингу Webometrics. У цьогорічному липневому рейтингу університет покращив свої показники і посів 14-те місце в рейтингу (в січні 2017 року університет займав 19-те місце), йдеться на сайті вишу.

У топ-20 увійшов ще один місцевий університет – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу розташувався на 17 сходинці.

Як відомо, рейтинг Webometrics оцінює більше 24 тисяч вищих навчальних закладів світу, є ініціативою Лабораторії Cybermetrics, дослідницької групи, що належить до CSIC, найбільшого державного дослідницького органу в Іспанії та укладається з 2004 року. Результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік (у січні та червні-липні). Первинною метою рейтингу є сприяння академічної присутності в Інтернеті, підтримання відкритого доступу для значного збільшення передачі наукових і культурних знань в університетах світу.

Варто зазначити, що в останній редакції рейтингу Webometrics  майже половина загального балу віддається за авторитетність наукових робіт авторів університету в базах Scopus та Google Scholar, що дає можливість авторам рейтингу оцінювати різнобічні аспекти діяльності університетів не лише крізь призму веб-сайтів, але й окремо акцентувати значну увагу на науковому потенціалі вишу.

Показники Топ-20 українських вищих навчальних закладів у Webometrics Ranking July 2017 можна переглянути в таблиці та за посиланням – http://www.webometrics.info/en/Europe/Ukraine%20

Джерело


Поділитися публікацією: