Поділитися публікацією:

У зв’язку з встановленням сухої спекотної погоди зростає ризик загибелі людей на водних об’єктах, адже береги водойм стають місцем відпочинку та приємного проведення дозвілля великої кількості людей. Як свідчить статистика з початку року в Івано-Франківській області потонуло вже 18 осіб.

Щоб  запобігти таким трагедіям та нагадати людям правила поводження на водоймах, працівники Управління ДСНС в  області  проводять рейди місцями масового відпочинку людей. 2 серпня рятувальники поспілкувалися з відпочиваючими на берегах річок Івано-Франківська на тему дотримання відповідних правил під час відпочинку, пояснили правила безпечного поводження поблизу води, наголошуючи, що інколи достатньо однієї миті, щоб сталося лихо.

Щоб це спілкування у пам’яті людей залишилося якнайдовше, їм роздали застережливі листівки.

Така масово-роз’яснювальна робота рятувальниками буде проводитися впродовж усього відпочинкового періоду, але люди мають усвідомлювати, що  їхнє життя та здоров’я, в першу чергу, залежить від них самих. Тільки неухильне дотримання правил безпечної поведінки  є запорукою чудового відпочинку без трагедій.

Управління ДСНС в  області вкотре наголошує, що основними правилами безпеки на воді є: правильний вибір обладнаних місць для купання; суворе дотримання правил поведінки під час купання та  катання на плавзасобах. Суворо забороняється залазити на попереджувальні знаки, стрибати у воду з човнів, катерів, пірнати з містків, дамб чи  високих берегів.  Особливого нагляду під час відпочинку поблизу річок, озер чи водойм потребують діти. Як свідчить статистика дитячих трагедій, у воді тонуть саме ті, хто ще не вміє добре плавати, і при цьому заходить у велику воду. Отож, щоб відпочинок на воді був для вас безпечним, дотримуйтеся порад рятувальників.

Джерело


Поділитися публікацією: