Зливи, грози, шквали та град: На заході України синоптики прогнозують різке похолодання

Поділитися публікацією:

На своїй сторінці у Фейсбук вона пише, що відчутне похолодання прийде в Україну завтра. На заході, навколо Карпат, може бути навіть +15+18 градусів!

“Загалом похолодання торкнеться західних та північних областей. На заході переважно очікується +18+24, на півночі +22+28 градусів. У центральних областях +26+32, у Дніпропетровській до +32+35 градусів ще. Спека та люта спека ще залишаються у південній частині та в східних областях, +32+38 градусів.

Похолодання влітку просто так не приходить. Зливи, грози, можливі шквали та град. Все це вже найближчої ночі почнеться на заході, півночі України.

Також завтра зливи з грозами очікуються у Вінницькій, Кіровоградській, місцями у Черкаській та Одеській областях.

Одесити, вам і так нелегко, але дощ зіб”є височезні градуси лише короткочасно, спека ще домінуватиме, буде у понеділок важко дихати особливо. Порадьте вашим старшим родичам чи знайомим завтра спокійно пересидіти вдома і не ходити далеко по місту.

Східні області – Харків, Донецьк, Луганськ, більшість півдня, Миколаїв, Запоріжжя, Херсон, Крим, а також Дніпропетровщина та Полтавщина – залишаться без дощу в понеділок.

У Києві синоптична ситуація кардинально міняється: 7-го серпня – дощі, грози.

І нарешті – увага! – у столиці похолодання у понеділок до +23+25 градусів. Як це не смішно, але може ввечері навіть бути прохолодно.

8 серпня буде ще свіжа погода, 9 серпня просто комфортно тепло, а з 10 серпня знову повертається спека.

У південній частині України, на жаль, поки що послаблення спеки не передбачається, хіба що аж після 15 серпня. На сході хіба Харківщина зменшить спекотні оберти 8 серпня”, – попередила Наталя Діденко.


Поділитися публікацією: