У Галицькому національному природному парку встановили цілодобове чергування, щоб не допустити пожеж у лісі

Поділитися публікацією:

Надворі встановилась суха спекотна погода і після прохолодних липневих днів з помірними дощами, виникла небезпека лісових пожеж. Особливо тепер, коли люди, шукаючи прохолоди і гарного відпочинку, потягнулись не тільки до води, а й до лісового затінку.

У зв`язку з цим прикарпатців повідомляють про небезпеки виникнення лісових пожеж та про посилення готовності до пожежно-небезпечного періоду – 2017 в Галицькому національному природному парку, повідомили у прес-службі ОУЛМГ.

Згідно телефонограми обласного управління лісового і мисливського господарства в Івано-Франківській області та відповідного наказу директора парку О.Я.Гайдука від 2 серпня, всі підрозділи служби охорони Природно-Заповідного Фонду встановили круглодобове чергування працівників ПЗФ в лісових обходах, конторах лісництв та конторі парку.

Зобов’язано: привести у готовність протипожежний інвентар; повідомляти про випадки випалювання сухої рослинності на сільгоспугіддях та пасовищах місцеву владу та ДСНС для ліквідації і притягнення винних осіб до відповідальності.

Дирекція парку звертається до населення району туристичних груп з розумінням утриматись від відвідування лісових масивів для відпочинку в цей критичний пожежно-небезпечний період та інформує про перекриття шлагбаумами в’їздів до них на цей час.

Адміністрація Галицького НПП закликає громадян дотримуватись правил пожежної безпеки в умовах природного довкілля, не допускати виникнення лісових пожеж.


Поділитися публікацією: