«Коломияводоканал» очолила Ірина Перегінчук

Поділитися публікацією:

У понеділок – 14 серпня – на ранковій нараді міський голова Ігор Слюзар повідомив про кадрові зміни: КП «Коломияводоканал» очолить Ірина Перегінчук, яка раніше працювала на цьому підприємстві головним економістом, а згодом – заступником директора. Загалом стаж роботи на водоканалі становить 17 років.

За освітою Ірина Перегінчук інженер-економіст (Львівська академія друкарства, спеціальність «Економіка підприємництва»)

З 2006 року займалась проектною діяльністю для розвитку підприємництва, для цього пройшла навчання у кількох міжнародних проектах поспіль:

2008 року – проект з розповсюдження досвіду у сфері комунальних послугдля працівників комунальних підприємств від USAID;

2011-2012 рр. – участь у грантах Міністерства закордонних справ Польщі у проекті «Відповідальна інвестиція – інвестиція в кадри. Підвищення кваліфікації керівного складу в сфері комунального господарства органів місцевого самоврядування в Україні».

 

2014 р. – переймала досвід управлінського менеджменту комунального підприємтва у країнах Прибалтики (Литва, Латвія) у рамках програми «Пактичні навики модернізації технологій очистки питної води та водовідведення». Щороку проходить навчання з управління комунальними підприємтвами та ефективного менедженту.

Читайте також: «Коломияводоканал» переходить під контроль Самопомочі. Чи втримають?

Варто зазначити, що Ірина Перегінчук керувала участь КП “Коломияводоканал” у програмах Світового банку.

У планах нової очільниці КП «Коломияводоканал» Ірини Перегінчук щодо розвитоку підприємства – оновлення мережвологону та водовідведення, заміна транспортних засобів, удосконалення систем очистки води.

Фото з відкритих джерел

Повідомляє відділ інформаційної політики Коломийської міської ради

 


Поділитися публікацією: