Косівчани та їхній народний депутат вимагають прибрати сміття, залишене на дорозі шевченківською фірмою. ФОТО. ВІДЕО

Поділитися публікацією:

В мережі оприлюднили відео на якому видно, як нещодавно відремонтована дорога Косів-Пістинь вщент вкрита грудами асфальтної суміші близько двадцяти сантиметрів в діаметрі, – пишуть Версії

За інформацією активістів, асфальтна суміш, ймовірно, потрапила на дорогу через необережність підрядної організації, яка виконує роботи по Косівській об’їздній. З цього приводу, народний депутат Юрій Соловей звернувся до начальника Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області з проханням втрутитись у ситуацію.

“Василь Буджак, прошу негайно втрутитись та виправити ситуацією. За інформацією активістів це зроблено підрядною організацією, яка виконує роботи по Косівській обїздній.  Якщо ми будемо відновлювати дороги руйнуючи нещодавно зроблені так ми далеко зайдемо”, – написав парламентар.

Крім того, народний обранець додав, що готує офіційне звернення до Міністра інфраструктури Володимира Омеляна. Косівська вдала ще вчора звернулась до дорожників, щоб прибрати асфальтну суміш. Адже нове дорожнє покриття може зруйнуватись.

“Ще вчора звернувся в косівську філію райавтодору з проханням негайно то зрізати, доки не затведіло”, – написав у ФБ мер Косова Юрій Плосконос.

Натомість, начальник САДу відзначив, що на зазначену дорогу вже виїхав інженер-інспектор, який готує відповідні акти і приписи.

 


Поділитися публікацією: