Рятувальники проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку на воді

Поділитися публікацією:

Рятувальники проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку на воді.

У спекотні дні багато людей полюбляє відпочивати поблизу водойм. Проте не варто забувати про ту небезпеку, яку таїть у собі вода, якщо нехтувати елементарними правилами безпеки. Сумна статистика трагічних випадків загибелі людей на водних об’єктах ще раз переконливо свідчить про це. В Івано-Франківській області з початку року вода забрала життя 20 осіб.


Зважаючи на дану ситуацію, рятувальники побували в місцях масового відпочинку наших краян на водоймах та спробували дізнатися наскільки обізнані мешканці області правилам безпечної поведінки на воді. Також рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед відпочиваючих, в ході якої навчали правил безпечної поведінки на воді.


Рятувальники застерігають:
– не купайтеся в неперевірених, не обладнаних для цього місцях;
– ніколи не пірнайте в незнайомих місцях;
– не плавайте наодинці, особливо, якщо не впевнені у своїх силах;
– уникайте води зі швидкою течією;
– не входьте, не пірнайте у воду після тривалого перебування на сонці;
– не заходьте у воду у нетверезому стані.

Особливо стежте за дітьми, тримайте їх постійно у полі зору, не дозволяйте їм самим наближатися до води.
Управління ДСНС України в Івано-Франківській області наголошує мешканцям Прикарпаття під час відпочинку на воді не забувати про власну безпеку. Цінуйте власне життя та бережіть життя своїх дітей, не нехтуйте застереженнями фахівців.


Поділитися публікацією: