В Івано-Франківську понад 120 тимчасових споруд немають дозволів

Поділитися публікацією:

Протягом лютого-травня 2017 року було проведено моніторинг функціонування тимчасових споруд в Івано-Франківську.

За результатами моніторингу було встановлено, що в місті розміщено близько 500 тимчасових споруд (далі – ТС). З них функціонують 349 ТС, на які наявні діючі дозволи на розташування.

Основна частина з них (256 ТС або 73%) знаходиться в ІІІ зоні, тобто поза центральною частиною міста, а також 10% (34 ТС) – в ІІ зоні та 17% (59 ТС) – в І зоні.

У 2017 році надано дозволи на розміщення 56 нових тимчасових споруд (виконавчий комітет прийняв рішення від 11.05.2017р. №318 «Про внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення «Про зупинення надання дозволів на розміщення нових тимчасових споруд»»).

Варто відмітити, що існує перелік розміщених в місті ТС, термін дії дозволів на які закінчився (123 ТС – приблизно чверть від загальної кількості). Проте, близько половини заяв по даних об’єктах вже подані для погодження архітектурних типів. Щодо решти зазначених ТС проводиться робота по демонтажу.

Загалом за результатами обстеження порушення в діяльності виявлено в 33 ТС. З них 11 ТС вже демонтовано, для 3 – є рішення про демонтаж, на 6 СГД було складено приписи, на 1 СГД складено протокол.


Поділитися публікацією: