Веховинський район отримає майже мільйон гривень на технічне переоснащення системи електропостачання (документ)

Поділитися публікацією:

Івано-Франківська ОДА виділила 901 315,00 грн на технічне переоснащення системи електропостачання у Верховинському районі.

На сайті Івано-Франківської ОДА з’явилось розпорядження “Про технічне переоснащення”.

Згідно з яким у рамках реалізації проекту ЄС «Івано-Франківська область – край для туризму» на виконання грантової угоди від 31.07.2014 року № 2014/343-158 (зі змінами) рекомендовано Управлінню міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації (О. Зрайко) забезпечити реалізацію проекту «Технічне переоснащення ПД-10 кВ пр. Волова та пр. Перевал в с. Ільці Верховинського району», – пишуть Версії.

Відповідно, “Департаменту фінансів облдержадміністрації (І. Мацькевич) профінансувати управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації (О. Зрайко) на суму 901 315,00 (дев’ятсот одна тисяча триста п’ятнадцять) гривень для оплати витрат, пов’язаних з проведенням технічного переоснащення, за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті на комплексну регіональну цільову програму розвитку туризму в області на 2016-2020 роки, згідно з кошторисом”, – йдеться у документі.


Поділитися публікацією: