Поділитися публікацією:

Івано-Франківське обласне державне об’єднання спиртової і лікеро-горілчаної промисловості заборгувало за електроенергію понад 145 тисяч гривень, пише КУРС

АТ “Прикарпаттяобленерго” стурбоване станом розрахунків Івано-Франківським державним об’єднанням спиртової та лікеро-горілчаної промисловості, яке порушує умови договору про постачання електричної енергії щодо вчасності проведення розрахунків за електричну енергію, інформує прес-служба енергетичної компанії.

Станом на 28 серпня заборгованість установи становить 145,2 тисяч гривень (за квітень – 49,3 тис. грн, за червень – 36,6 тис. грн, за липень – 59,3 тис. грн). За липень-серпень 2017 на рахунок АТ “Прикарпаттяобленерго” не надійшло жодної оплати.

За обставин, що склалися, у разі відсутності оплати вказаної заборгованості споживачами, відповідно до вимог ст. 26 Закону України “Про електроенергетику”, п. 7.5. Правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ від 31.07.96 № 28 у редакції постанови НКРЕ від 22.11.2006 № 1497, АТ “Прикарпаттяобленерго” зобов’язане припинити електропостачання об’єктам ІФ ОДОСП.

Припинення електропостачання заплановане на 30 серпня.


Поділитися публікацією: