Поділитися публікацією:

Сьогодні, 16 березня, в Івано-Франківську відзначили переможців конкурсу “Учитель року-2018”. Це переможці обласного туру.

Ними стали четверо прикарпатських учителів: з фізики, з української мови, німецької та фізкультури. Додамо, що у конкурсі взяли участь 69 вчителів із 15 районів і 5 міст області.

Перед нагородженням до переможців зі сцени звернулись місцеві чиновники. Привітали переможців та подякували за клопітку працю заступник голови Івано-Франківської облради Василь Гладій, заступник голови ОДА Ігор Пасічняк і голова постійної комісії з питань освіти і науки та свободи слова слова Івано-Франківської облради Юрій Черневий.

Дипломами переможців та грошовими преміями за зайняте 1 місце нагородили:

  • Главарь Романа Антоновича (учитель фізики Івано-Франківського фізико-технічного ліцей-інтернату Івано-Франківської обласної ради).
  • Кецмур Ольгу Василівну (учителя української мови в літератури Калуського навчально-виховного комплексу ” Загальноосвітня школа 1-3 ступенів №10 ліцей).

Участь в конкурсі моє особисте зростання та можливість бути почутою, познайомитись з людьми, які здатні змінити цей світ. Мене ще зі шкільної лави хвилювало, що щось в освіті не те. Важливо, щоб людина була компетента у різних галузях, тож я вже багато років реалізовую компетентнісний підхід навчання, — ділиться пані Ольга

Жінка завжди починає урок ситуативно та нестандартно, аби зацікавити дітей. Подає мінімум теорії, а навчає дітей методом практики, спроб і помилок.  Саме такий підхід до навчання, на думку викладачки, мотивує дітей до навчання.

  • Шарин Наталія Ярославівна (учитель німецької мови Івано-Франківської спеціалізованої школи № 5).
  • Абрам’юк Віталій Васильович (учитель фізичної культури Яблунівської школи 1-3 ступенів Косівського районної ради).

З 21 до 28 квітня ці четверо переможців змагатимуться за звання найкращого вчителя України у своїх номінаціях.

Нагадаємо, на нашому сайті триває голосування за визначних франківців у щорічній незалежній премії “Визнання року”. Наразі лідерство у конкурсі отримали номінації “Блогер року”, “Вчитель року” та “Лікар року”.


Поділитися публікацією: