Поділитися публікацією:

Від 15 березня обслуговування споживачів електроенергії Коломийського РЕМ та Коломийського МРЕМ буде проводитись в Центрі обслуговування клієнтів. Він розташований у Коломиї на вулиці Гетьмана Мазепи, 96А.

Центр з обслуговування клієнтів у Коломиї відкривали урочисто – гості, яскраві кульки, перетинання стрічки. За доброю українською традицією, усі помолилися.
Коломийське комерційне відділення обслуговувало 63 тисячі побутових споживачів, 2 400 – юридичних. Така кількість клієнтів й стала поштовхом для того аби відкрити центр, – розповідає Василь Костюк, заступник голови правління АТ «Прикарпаттяобленерго».


Компанія оптимізує процес абонентського обслуговування споживачів –проводить активну роботу зі створення Центрів обслуговування клієнтів, що працюють за принципом «єдиного вікна»,- розповідає Олег Дацко, комерційний директор АТ «Прикарпаттяобленерго». Минулого року створили центр в Івано-Франківську, який обслуговує споживачів міста  і Тисменицького району
Приміщення на вулиці Мазепи 96 А обленерго орендує. Його загальна площа понад 400 квадратних метрів. Обирали місце для зручності клієнта. Матеріально-технічна база, зокрема, телефонні довідкові служби залишилися без змін їх перенесли сюди.

АТ «Прикарпаттяобленерго» є одним з найбільших платників податків до бюджетів всіх рівнів у області. У структурі – 17 філій а також центральні виробничі служби. Загальна чисельність працівників налічує понад 3 тисяч осіб. Електроенергію від обленерго отримують понад пів мільйона фізичних та юридичних осіб. Їхню роботу зі споживачами позитивно оцінила місцева влада.

Сьогодні АТ “Прикарпаттяобленерго” входить в десятку найкращих обленерго по розрахунках з енергоринком, з кожним роком знижуються показники кредиторсько-дебіторської заборгованості. Компанія є прибутковою, вона постійно розвивається і дбає про добробут своїх споживачів та працівників.


Поділитися публікацією: