Поділитися публікацією:

3 квітня від працівників ГУНП в області до рятувальників Галицького району надійшов лист із проханням допомогти в проведенні пошуків 64-річного прикарпатця. Є підозра, що чоловік міг втопитися в річці Лімниця поблизу села Темирівці 2 квітня.

Впродовж 03-14 квітня для проведення пошукових робіт на р. Лімниця від с. Темирівці Галицького р-ну та р. Дністер від с. Шевченкове Галицького р-ну до с. Городниця Городенківського р-ну, а також ліву сторону р. Дністер від с. Нижнів Тлумацького р-ну до с. Вістря Тернопільської області було залучено сили та засоби Управління ДСНС в Івано-Франківській та Тернопільській областях, водолази Галицької РВС, національної поліції, місцеве населення, інформує Управління з питань цивільного захисту ОДА в області.

Зокрема, 14 квітня для проведення пошукових робіт було залучено трьох осіб ДПРЧ м. Галич У ДСНС в області, 1 од. техніки, 1 човен та трьох осіб РВС м. Галич 1 човен. Пошуковими групами візуально обстежено русло та берега р. Лімниця від с. Темирівці Галицького р-ну до м. Галич, р. Дністер від м. Галич до с. Маріямпіль Галицького р-ну.

Станом на 16.00 14 квітня пошуки призупинено, особу не знайдено. Сьогодні, 15 квітня пошукові роботи будуть продовжені.


Поділитися публікацією: