Поділитися публікацією:

Весна дарує нам не лише сонячні дні, але й, на жаль, гостру нестачу вітамінів.

Однак не варто бігти в аптеку за вітамінно-мінеральним комплексом, згадайте про редиску та зелену цибулю. Вони радують нас на овочевих прилавках з перших тижнів справжньої весни.

Редиска корисна до вживання при проблемах з надлишковою вагою, тому її часто включають в різноманітні дієти в якості обов’язкового інгредієнта в салатах. Вона попереджає розвиток серцево-судинних захворювань, стимулює виділення шлункового соку, завдяки чому поліпшується травлення. Вміст у ній клітковини сприяє виведенню з організму шкідливого холестерину. За кількістю клітковини редиску можна порівняти з помідорами, часником, білокачанною капустою і буряками.

У коренеплоді також є речовини, що стабілізують рівень цукру в крові .

На жаль, не всі можуть їсти редиску. При захворюваннях шлунку (гастрит, виразки) її вживання варто обмежити до 1 разу на тиждень – продукт викликає загострення.

Не менш корисною є зелена цибуля. Доведено, що продукт містить велику кількість вітаміну С і каротину. Корисні властивості зеленої цибулі добре використовувати для профілактики і лікування простудних захворювань, підвищення захисних функцій організму. Багатство кальцію і вітаміну Д – ось ще чим корисна зелена цибуля. Саме вони зміцнюють серцевий м’яз, стінки судин, підтримують кров’яний тиск в межах норми, приводять в порядок зуби і ясна. Крім того зелена цибуля – прекрасний антисептик, який знищує в організмі хвороботворні бактерії.

У поєднанні з іншими овочами користь зеленої цибулі може бути значно більша. Вона сприяє збудженню апетиту, поліпшенню травлення, виділенню шлункового соку, нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту.

Проте, якщо у людини діагностовано захворювання, що супроводжуються пошкодженням слизових – вживати цей продукт слід обережно, краще попередньо проконсультуватись з лікарем.


Поділитися публікацією: