Поділитися публікацією:

Нагадаємо, що за даними досудового слідства, 09 січня 2018 року, підозрюваний раніше не судимий, житель Косівського району, перебуваючи у приміщенні житлового будинку співмешканки в с. Кривоброди Косівського району, із застосуванням психологічного насильства та з використанням безпорадного стану потерпілої через юний вік, вступив у статеві зносини із малолітньою дочкою своєї співжительки, 2004 року народження, всупереч її волі.

Вказані дії органи досудового розслідування кваліфікували за ч. 4 ст. 152 КК України, як (зґвалтування малолітньої, тобто статеві зносини з використанням безпорадного стану потерпілої особи).

Згідно із законом за такий злочин несуть відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

На даний час обвинувачений перебуває під вартою в установі виконання покарань № 12 міста Івано-Франківська.

Сьогодні, під час підготовчого судового засідання по даному кримінальному провадженню обвинуваченому продовжено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 днів.

Ухвалою суду від 18 квітня 2018 року вирішено розгляд даного провадження проводити у закритому судовому засіданні. Результати розгляду справи будуть оприлюднені після проголошення вироку суду.


Поділитися публікацією:
Теги: