Поділитися публікацією:

Прикарпатський нардеп Юрій Соловей з парламентської трибуни звернувся до голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації, голови обласної ради та керівництва «Укравтодору» з проханням передбачити виділення з державного дорожнього фонду 50 мільйонів гривень на ремонт дороги Пістинь – Космач, що на Косівщині, про це пишуть Версії.

«Хочу привернути увагу до відсутності нормального сполучення з Космацькою об’єднаною територіальною громадою. Хочу зауважити, що дана громада є однією із найвисокогірніших територіальних громад в Україні. Космацька ОТГ є найбільшою громадою по території і є громадою, де найбільше збережені гуцульські традиції. Проте, на жаль, ця громада обмежена у своєму розвитку через відсутність елементарної можливості дістатись цієї неї через відсутність нормальної дороги. Саме тому, я звертаюсь з цієї високої трибуни до голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації, голови обласної ради та до керівництва «Укравтодору». Зважаючи на те, що цього року запрацював Закон України «Про державний дорожній фонд», який передбачає 272 мільйона гривень на вирішення проблем місцевих доріг, я прошу вас передбачити, як мінімум 50 мільйонів гривень на дорогу Пістинь – Космач вже в 2018 році», – заявив народний депутат Юрій Соловей.

Парламентар відзначив, що виділення цієї суми вже в найближчий час не просто дозволить відновити надзвичайно важливу дорогу до цієї об’єднаної територіальної громади, але ці кошти будуть повернуті у вигляді сплачених податків, які ця ОТГ отримає змогу сплатити після відновлення туди автошляху.

«Сьогодні в той час, коли уряд багато розмірковує над тим, як піднімати українську економіку, найбільш простим і ефективним способом в цьому напрямку повинно бути відновлення українських доріг. Це робили дуже багато країн в світі. Є успішний досвід реалізації таких проектів безпосередньо у мене на окрузі. За останні три роки нам вдалось відновити дороги Стопчатів – Косів, Косів – Верховина, Косів – Кути, Кути – Тюдів, Верхній Ясенів – Устеріки. Відновлення цих доріг – це колосальний поштовх для розвитку цих регіонів. Це яскравий приклад, коли держава витрачає гривню і отримує дві гривні в якості податків до державного і до місцевого бюджетів», – додав народний обранець.

На відео з 2:57:53 год.


Поділитися публікацією: