Поділитися публікацією:

Сьогодні, 24 квітня, на засіданні колегії Івано-Франківської облдержадміністрації заслухали питання про
про стан роботи щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, використання бюджетних коштів на підприємствах, в установах і організаціях області та посилення фінансово-бюджетної дисципліни, інформує Правда іф.

«Складна ситуація була минулого року, така сама і у 2018 році. 42 млн. грн. складає кредиторна заборгованість по області. За березень по Франківську сплачено лише 80% відсотків заборгованості. Основна причина такої ситуації – є недостатня робота, що проводиться  у пошуку фінансових джерел. У трьох районах не виплачено 100 % заробітної плати бюджетникам. Що стосується медицини, то хочу сказати, що критична ситуація з ліжкомісцями. Більш-менш нормальна ситуація у м. Бурштин, м. Яремче, а також Рогатинському та Долинському районах.», – сказав керівник апарату облдержадміністрації. Роман Маланій.

Олег Гончарук  звернувся до голови Городенківської РДА Романа Жичицького з вимогою виплати зарплату людям.

«Є незрозумілі речі. 11 млн. кредиторської заборгованості. Це при тому, що на першочергові видатки було спрямовано 8 мільйонів. Як можна не закрити питання зарплати, а спрямовувати кошти на інші цілі. У вашому районі оплачено лише 73% заробітної плати. Розмова буде короткою, або до кінця травня виплачуємо зарплату, або звільняємо посадове крісло», – сказав голова ОДА.

І додав, що така доля чекає і на голів Косівської та Тлумацької РДА.


Поділитися публікацією:
Теги: