Поділитися публікацією:

В ході щотижневої оперативної наради 24 квітня обговорили питання боротьби з підпільними заправками в Івано-Франківську.

Керівник “Муніципальної варти” Богдан Кухарук заявив, що контролюючим органам передали 25 адрес, де діють підпільні заправки без будь-яких погоджень і норм безпеки. Реакції немає, інформує “Галка”.

“Поліція каже, що має боротися податкова. Податкова “рубає окуня”. У нас 25 адрес… Частина тих заправок знаходяться між будинками житловими, дев’ятиповерховими. Жодних норм безпеки. Там, як правило, працюють бомжі, з яких нічого не можна стягнути… Цікаво, що вже навіть коли всі приїхали на заправку, ніхто нічого не може. Це смішно. Але це підставляє людей, які виявляють ці речі. Бо якщо ніхто не реагує, то зміст “нариватися”, – зазначив керівник “Муніципально варти”.

До слова, робота група з-поміж різних контролюючих органів працює вже понад два місяці, а результату немає й досі, каже Кухарук.

“Водоекотехпром – потрібні нетрадиційні заходи боротьби…Поліція не бачить, пожежники не бачать, податкова не бачить. УБЕЗ не бачить. А вони не ховаються. Розглянемо це питання на сесії”, – зазначив міський голова Руслан Марціків.

На ній, ймовірно, офіційно звернуться до контролюючих органів, аби там почали ефективнішу боротьбу з підпільними заправками.


Поділитися публікацією: