Поділитися публікацією:

Під час розгляду на засіданні колегії облдержадміністрації питання забезпечення в області організованого відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2018 року, очільник Прикарпаття Олег Гончарук закцентував увагу присутніх на необхідності системного розгляду цього питання з огляду на трагічні події, які мали місце в державі торік у відпочинкових закладах, та враховуючи те, що наша область приймає велику кількість дітей і з інших областей України, пише ГК

Керівник області доручив відновити роботу оперативного регіонального штабу з координації проведення оздоровчої кампанії, відкрити «гарячу телефонну лінію», на яку б надходила інформація щодо процесу оздоровлення та забезпечити для дітей безпечний і змістовний відпочинок. Оскільки у літній період в області перебуває багато дітей зі Сходу, які відпочивають у родинах місцевих жителів, наголошено на необхідності забезпечення комунікації з відповідними службами.

Доповідаючи про організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2018 року, заступник голови облдержадміністрації Богдан Кобилянський відзначив, що цьогоріч планується придбати 1382 путівки для дітей соціально незахищених категорій віком 7-16 років у позаміські заклади оздоровлення та відпочинку. Загалом, фінансування оздоровчої кампанії за рахунок коштів, передбачених у обласному та місцевих бюджетах на поточний рік, складе близько 17 млн. грн.

Заплановано охопити послугами з оздоровлення та відпочинку 100  відсотків  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або загинув у районі проведення бойових дій.

При розгляді питання про стан забезпечення пожежної безпеки на території області наголошувалося, що Урядом України ініційовано перевірки громадських об’єктів, торгових центрів та інших закладів щодо дотримання правил пожежної безпеки. Тому заплановано і перевірка усіх 15  дитячих відпочинкових закладів та підготовлено звернення до Уряду  з приводу дозволу  на перевірку  приватних садиб, де влітку відпочивають діти.


Поділитися публікацією: