Поділитися публікацією:

Про бюджет, підготовку міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період, зовнішню рекламу і не тільки говорили на засіданні виконкому Коломийської міської ради. Загалом розглянули 17 питань порядку денного.

Фактичне виконання бюджету Коломиї за перший квартал 2018 року – 93,3% до запланованого, розповіла на засіданні виконавчого комітету керівниця фінансового управління. У порівнянні із 2017 роком, за чотири місяці цього року, доходи загального фонду збільшилися майже на 25%, каже Ганна Бакай.

Представники виконавчого комітету обговорювали і розміщення зовнішньої реклами. Зокрема, відмовили у розміщенні реклами шістьом із восьми підприємців.

Крім того, виконком дав протокольне доручення відділу муніципальної інспекції спільно з відділом архітектури вирішити питання «спотикачок», які ще не прибрали у Коломиї.

Схвалив виконком і ще одне рішення – про підготовку міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Підтримали представники виконкому і представлення до присвоєння звання «Заслужена працівниця культури України» Наталії Алєксєєвій, директорці музичної школи №2.

Більше в сюжеті НТК


Поділитися публікацією:
Теги: