Поділитися публікацією:

Препарат від кашлю не зареєстрований.

Серію популярних в Україні таблеток “Амброксол”, які виробляє фармацевтична компанія “Лекхім-Харків” заборонили. Таке рішення ухвалила Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, пише Вільне.ІНФО з посиланням на ТСН.

Препарат від кашлю незареєстрований в Україні і виготовлений для ринку Республіки Узбекистан.

Крім того, під заборону потрапив не тільки “Амброксол”, а й антигистамин “Дексаметазон” (розчин для ін’єкцій), таблетки “Нітрогліцеприн”, розчин для ін`єкцій “Но-Х-ша”, таблетки “Супарастилін”, таблетки “Трисептол” та антибіотик “Цефтриаксон” (порошок для приготування ін’єкцій).

У зв’язку з цим Держлікслужба зобов’язала всі суб’єкти держдіяльності перевірити наявність заборонених серій даних препаратів і в разі виявлення вжити заходів для їхнього вилучення з обороту і подальшої утилізації або знищення.

Раніше, стало відомо, що російські законодавці хочуть заборонити ввезення ліків із США. Можливо, росіяни скоро будуть користуватися корою дуба і “Глодом” замість американських ліків, які можуть потрапити під російські санкції. Принаймні, з такою пропозицією виступив віце-спікер Держдуми РФ Петро Толстой.

 

 


Поділитися публікацією: