Поділитися публікацією:

Сьогодні, 29 квітня, перші вибори проходять у 40 об’єднаних територіальних громадах: 4 міських, 14 селищних, 22 сільських ОТГ.

Про це повідомляється на сайті Мінрегіону, інформує WestNews. Відтак, на Івано-Франківщині вибори відбуватимуться до двох ОТГ. Загвіздянська та Угринівська сільські громади сьогодні обирають голову та депутатів до місцевої ради. Після проведення виборів 29 квітня загалом в Україні буде створено 705 ОТГ.

Нагадаємо, що на сьогоднішні вибори виділено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 квітня 2018 року в сумі 344,9 тис. гривень.

На виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення цих виборів в сумі 2,4 тис. гривень і спрямувати їх як субвенції Тисменицькому районному бюджету на виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення цих виборів в сумі 2,4 тис. гривень.

На перші вибори депутатів Загвіздянської сільської ради та Загвіздянського сільського голови в сумі 175,1 тис. гривень і на перші вибори депутатів Угринівської сільської ради та Угринівського сільського голови в сумі 169,8 тис. гривень.


Поділитися публікацією:
Теги: ,