Поділитися публікацією:

До суб’єктів господарювання Снятинщини телефонують невідомі особи невідомі особи з номера телефону 097-714-59-58, які представляються керівництвом Снятинського відділення Коломийської ОДПІ Головного управління ДФС в Івано-Франківській області та вимагають перерахувати грошові кошти на розрахунковий рахунок у відділенні Ощадного банку.

Про це повідомили  Фіртку в  ДФС в Івано-Франківській області.

“Звертаємося до суб’єктів господарювання з проханням бути пильними і не дозволяти аферистам вводити себе в оману”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, прикарпатців закликають у разі отримання інформації про вчинення протиправних дій під виглядом працівників органів фіскальної служби повідомляти про це відділ внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС в Івано-Франківській області за номером телефону (0342) 77-19-07.

Крім того, про факти шахрайських дій можна повідомити чергового працівника оперативного управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області за номером телефону (0342) 77-18-97, органи внутрішніх справ (тел. 102), або зателефонувати за номером «гарячої» телефонної лінії ДФС України «Пульс» 0-800-501-007 (напрямок «4»).

 


Поділитися публікацією: