Поділитися публікацією:

5 травня у Коломиї вперше пройде забіг runday. Місце старту – біля дамби міського озера о 9:00. О 8:30 проводимо обов’язкову розминку, а після фінішу – заминку з усіма учасниками забігу. Приєднатися можуть всі бажаючі!

Ініціатива реалізується за підтримки Програми розвитку ООН в Україні за кошти Європейського Союзу, Швейцарії і Швеції та у партнерстві зі Структурою ООН Жінки в рамках Програми відновлення та розбудови миру.

Що таке runday?
Наші забіги відкриті для всіх. Ти можеш нестися швидше вітру, бігти в легкому темпі, або просто пройти дистанцію. Ми раді бачити професійних спортсменів, але нашою найбільшою гордістю є люди, чиї перші кроки в спорті відбуваються на наших заходах. Майже два роки наші волонтери організовують забіги по Україні. Щосуботи, о 9:00, наші учасники виходять на пробіжку в Києві, Львові, Одесі, Тернополі, Івано-Франківську, Харкові та Маріуполі.

Чому runday?
Це нова українська бігова спільнота, яка об’єднує майже 3000 учасників. За два роки ми організували 386 заходів, пробігли разом 27855 км і поволонтерили 2018 годин.
Це безкоштовно.

У нас немає обмежень за віком. Ми обираємо маршрути, які підійдуть для учасників в інвалідних візках. Ми вітаємо всіх без винятку і чекаємо поки не фінішує останній. Якщо у вас є чотирилапі улюбленці – їм також завжди раді.

Ми фіксуємо час кожного учасника та публікуємо результати на сайті runday.org. Наші учасники можуть відслідковувати свої результати і бачити прогрес. Це весело та корисно для здоров’я!

Kolomyia runday у Facebook: https://www.facebook.com/Kolomyia-runday-433677930392199/

Більше інформації проект читайте на http://runday.org/

Більше про нас на YouTube каналі: https://www.youtube.com/channel/UClz0McamrENDjwojw5LYbeQ/videos?view_as=subscriber

Назар Качурак
(кординатор локації)
+380685520273
kachuraknazar@gmail.com


Поділитися публікацією:
Теги: