Поділитися публікацією:

Молитовний авто-мото-велопробіг через ціле місто, духовні концерти в різних мікрорайонах, хода за життя та сімейні цінності та грандіозний гала-концерт на Вічевому майдані – все це очікує на громаду Івано-Франківська наступними вихідними 12-13 травня в рамках ХІ фестивалю Христового міста “Вгору серця”.

Про це сьогодні розповіли організатори заходу на прес-конференції в приміщенні Івано-Франківської міської ради. Поспілкуватися з представниками засобів масової інформації прийшли працівники Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та заступник міського голови Олександр Левицький.
За словами організаторів, кожного року вони стараються урізноманітнювати програму фестивалю, робити її актуальною та насичувати цікавими виступами. Змінюється також і приуроченість заходу. Так, цього року він проходитиме з нагоди 125-ліття від Дня народження блаженного священномученика Симеона Лукача.
Про саму програму фестивалю розповів Голова Молодіжної комісії о. Іван Сас.
Традиційно фестиваль “Вгору серця” відбувається протягом двох днів. 12 травня ми його розпочнемо вуличним молитовним авто-мото-велопробігом під назвою “Ісус благословляє подорожніх”. Новинкою фестивалю стануть концерти в різних мікрорайонах міста, буде 7 локаційних точок, – розповів священнослужитель.
Його доповнив о. Зеновій Слоїк, який детальніше розповів про сам гала-концерт.
На цьогорічний фінальний захід фестивалю – гала-концерт приїдуть гості з Києва, Хмельницького та Дрогобича. Звісно ж заплановані також виступи і місцевих колективів. Серед них є і дебютанти фестивалю – молодіжний гурт “Орієнтир”, для яких це перший виступ на великій сцені, – зазначив він.
Ще однією несподіванкою для мешканців обласного центру стане виступ сучасного молодіжного театру “GLORIA” з м. Дрогобич. Вони привезуть на фестиваль духовно-культурний перформанс. Молодь покаже виставу про Зарваницьку ікону Матері Божої за допомогою пантоміми, театру тіней та фаєр-шоу. Про це розповів о. Роман Терлецький. За його словами, подібного Франківськ ще не бачив.
З програмою заходу можна ознайомитись за посиланням.

Поділитися публікацією: