Поділитися публікацією:

Сьогодні з вільним доступом до інтернету перед людьми відкриваються безліч можливостей. В мережі можна знайти мільйони чудових ідей і навіть покрокові інструкції для їх втілення в реальність. Для справді творчих людей, котрі люблять займатися різного роду рукоділлям, це справжній рай. А найталановитіші можуть звичайне хобі перетворити і у додатковий заробіток.

Так пробує зробити і продавчина із міста Калуш, Вікторія Перейма, повідомляє Франик.  Дівчина створює просто неймовірні фігурки тварин, маски і інші моделі із звичайного картону.

Дівчина окрім роботи в магазині, є ще акторкою театру руху «Танець Всесвіту», звідси все і почалось, коли рік тому дівчині потрібно було зробити маску і костюми для своїх колег по сцені.

На допомогу прийшов той самий інтернет. Блукаючи мережею Вікторія натрапила на оригінальні 3D моделі, котрі здалися їй дуже красивими, сучасними і досить оригінальними. Техніка створення таких фігурок називається papercraft. Створюючи маску дівчина зрозуміла, що процес їй дуже подобається, а тим паче вже готовий результат.

Відтоді Віка почала створювати різноманітні фігурки. Справа ця дуже клопітка, потребує великої концентрації, адже один невірний рух, чи зайва капля клею можуть зіпсувати всю роботу.

Щодо реалізації своїх творінь, то дівчина каже, що поки не орієнтувалася на велику кількість клієнтів. Часто створює щось для друзів і знайомих. Собівартість цих фігурок досить висока, через дорогий папір, котрого ще й в рідному місті не завжди вдається знайти, клей, ручна робота, а відтак на численних клієнтів дівчина не сподівається.

Проте такі фігурки запросто можуть стати чудовим оригінальним подарунком, або ж реквізитами на театральних сценах, як у випадку з масками.  Тому можливо зірковий час у майстрині, ще попереду.


Поділитися публікацією: