Поділитися публікацією:

Сьогодні в Івано-Франківську в рамках ІІІ Міжнародного фестивалю мистецтв країн Карпатського регіону «Карпатський простір» розпочав роботу освітній форум, передає ОДА. Участь у ньому взяли міністр освіти України Лілія Гриневич, керівники області та міста Івано-Франківська, народні депутати України, представники дипломатичного корпусу іноземних держав та міністерств освіти країн-учасниць форуму, вищих навчальних закладів.

У рамках форуму обговорюється концепція впровадження реформи «Нова українська школа», світових тенденцій вищої освіти, у тому числі й у мистецькій галузі, перспектив розвитку сучасної школи на досвіді Фінляндії, а також задоволення освітніх потреб національних меншин в Україні.

Відкриваючи форум, голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук наголосив, що Івано-Фраківськ упродовж трьох днів буде платформою для неформального спілкування, обміну ідеями і думками. І все це в атмосфері театрального, естрадного, архітектурного та художнього мистецтва.

Головна ідея фестивалю, як висловився Олег Гончарук,  налагодження тісних зв’язків не тільки у галузі культури, але і в інших сферах життя Прикарпаття.

«Цьогоріч у рамках фестивалю ми вирішили поспілкуватися про найкращий досвід реформування сфери освіти, про можливості його застосування у реаліях України. Через започатковані реформи в освіті ми прагнемо прийти до нових якісних послуг. Тому я вдячний, що на наше запрошення відгукнулися і готові поділитися своїми знаннями представники Фінляндії, Латвії, Румунії та Молдови»,- зазначив Олег Гончарук.

Міністр освіти України Лілія Гриневич розповіла про імплементацію реформи «Нова українська школа», нові можливості для освітян та учнів. Посадовець презентувала основні принципи впровадження реформи, фінансування її заходів, нові підходи до підготовки вчителів.

Форум триватиме впродовж двох днів. Окрім дискусій, він передбачає проведення ректорського «круглого столу» та секційні засідання.


Поділитися публікацією: