Поділитися публікацією:

Для дообладнання перших класів, в яких з 1 вересня цього року навчатимуться першокласники за новим освітнім стандартом, з Державного бюджету органам місцевого самоврядування виділено понад 1 млрд гривень.

Про це заявила міністр освіти України Лілія Гриневич в Івано-Франківську під час освітнього форуму в рамках фестивалю «Карпатський простір».

За рахунок цих коштів в школах придбають необхідне обладнання. За словами міністра, співфінансувати такі заходи повинні і на місцях. В обласних центрах воно становитиме 30 відсотків, для малих територій, районів – 10 відсотків, гірських районів – 5 відсотків.

«Досвід ста пілотних шкіл, які впроваджували новий стандарт освіти уже у цьому навчальному році, продемонстрував позитивні зрушення і зміни, ефективні методики, зацікавленість учнів. Це означає , що ми можемо здобутий досвід поширити на всю Україну, – наголосила Лілія Гриневич. – Та все ж реформа освіти – це справа всіх: центральної влади, органів місцевого самоврядування, кожного керівника школи, кожного вчителя і також батьків, які підтримають нововведення».


Поділитися публікацією: