Поділитися публікацією:

На початку травня завершився прийом проектних заявок на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад, організований Асоціацією “Єврорегіон “Карпати- Україна” за підтримки Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької обласних рад.

Самоврядні органи карпатських областей, громадські та благодійні організації подали на конкурс 107 проектів. Найактивнішими стали громади Івано-Франківської області, які подали 42 проекти. З них 21 проект присвячений напрямку “Історико- культурна спадщина” 12 проектів стосується розвитку інформаційних технологій, 8 проектів спрямовані на збереження природної спадщини, ще 1 проект передбачає розвиток транскордонного співробітництва, інформують “Вікна” з посиланням на прес-службу обласної ради.

Разом з цим, на Конкурс подано 5 спільних проектів від партнерів із різних карпатських областей, в тому числі 3 проекти за участі партнерів з Прикарпаття. Загальний бюджет всіх поданих проектів сягає близько 30 млн. грн., з яких 22,6 млн. грн. – заявлена сума фінансування з обласних бюджетів, 7,4 млн. грн. – власний внесок. Результати конкурсного відбору будуть оголошені у червні 2018 року.


Поділитися публікацією: