Поділитися публікацією:

Благодійний фонд “Ти-Ангел” планує організувати черговий табір для дітей “Янголятко”, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Серед них є діти-сироти, соціальні сироти, діти вулиці та малеча, яку вилучили із неблагонадійних сімей, пишуть благодійники.

На жаль, тиждень відпочинку у Карпатах коштує понад 30 тисяч гривень. І це лише послуги оренди будинку. Крім того, дороговартісне харчування, різноманітні екскурсії, послуги перевезення. Більшість витрат «Ти-Ангел» бере на себе, але, щоб оплатити харчування, екскурсійну програму та інші поточні витрати змушені звертатися за допомогою.

“Нам потрібна ваша підтримка. Ми не можемо цьогоріч залишити дітлахів без табору. Адже це саме та категорія дітей, які пізнали гіркоту життя, яких батьки аж ніяк не балували подорожами і подарунками. Та й уваги їм постійно бракує.
Щоб допомогти нашим підопічним відчути себе по-справжньому щасливими, подарувати їм літо, яке вони постійно згадуватимуть з посмішками, варто підтримати наш проект «Незабутні канікули». Діти цього табору дуже чекають, а ми не маємо права їх обманути”, – звертаються до небайдужих.

Рахунок в гривні:

р/р: 26000060398106
КОД (ЄДРПОУ): 36321738
Отримувач: БО “БФ ТИ-АНГЕЛ”
Код банку (МФО): 336677
Банк отримувача: ПриватБанк
Призначення платежу: благодійна пожертва на реалізацію проекту “Незабутні канікули”

Поділитися публікацією: