Поділитися публікацією:

У другу неділю травня в Україні відзначають зворушливе і світле Свято матері.

На його честь Головне управління статистики в Івано-Франківській області підготувало цікаві дані про найніжнішу частину людства – жінок, а саме – красунь-прикарпаток, пише Фіртка.

Так, на початку 2018 року в області проживали 725,9 тис. представниць жіночої статі, а це 52,7 % усього населення Прикарпаття. Скільки ж чоловіків припадає на таку значну кількість франківок? У цьому питанні жіноче населення таки переважило – на кожну сотню франківських жінок припадає 90 чоловіків. До речі, в Індії дівчата у віці до 24 років можуть не хвилюватися, адже на них припадає аж 110 представників сильної половини.

Завжди здавалося, що представницям української ментальності властиво заводити дітей радше в молодому (до 25-ти), аніж в пізньому віці. Проте за статистикою, саме 27 років є середнім віком матері при народженні дитини. Перше немовля прикарпатки народжують в середньому у 24 роки.

Без змін залишаються дані, за якими найбільш активною у 2017-му була категорія жінок у віці 20-29 років. Вони дали життя майже двом третинам малюків. Найстаршою мамою, до речі, торік стала 48-річна прикарпатка. Цікаво, що це була її перша дитина. Наймолодшій же породіллі з Франківщини 13 років.


Поділитися публікацією: