Поділитися публікацією:

Президент Украины Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл та селищ до територіальних громад міст обласного значення.

Як пише «Слово і Діло», про це повідомляє прес-центр Адміністрації президента.

«Документом закладаються основи вирішення низки питань, пов’язаних із розбудовою інфраструктури великих міст, та можливості скористатися результатами соціально-економічних, культурних та інших проектів, які здійснюються за рахунок видаткової частини міського бюджету значної частини населення відповідних сіл та селищ, які працюють у місті й сплачують до його бюджету податки», – йдеться в повідомленні.

Передбачається, що для мешканців сіл та селищ стануть доступними якісніші соціальні, адміністративні та інші послуги, які надаються з місцевого бюджету. Великі міста отримають нові території для розбудови, в тому числі комфортних зелених жилих районів. Також таке об’єднання стане поштовхом для розвитку приміської інфраструктури – автодоріг, транспорту тощо.

 


Поділитися публікацією: