Поділитися публікацією:

У четвер, 17 травня, в Івано-Франківську відзначають міжнародне свято “Всесвітній день вишиванки”.

Щоб стати частинкою яскравого свята, потрібно виконати просту дію – вбрати вишиванку. Основна мета – збереження українських цінностей та їх популяризації серед молоді та населення, пише Галка

Так, у третій четвер травня близько 100 студентів коледжу Прикарпатського національного університету зібралися на площі Івана Франка у вишиванках. Таким чином молоді франківці виражають свою національність, громадянську позицію, а також культурну освіченість та духовну свідомість. Усміхнені студенти трималися за руки один одного, на яких висіли синьо-жовті стрічки – це символізує символ єдності українського народу, інформує “Галка”.

Святкування розпочалося з Гімну України. Опісля, під звуки українських пісень вбрані у вишиванки студенти затанцювали.

“Час на підготовку був дуже обмежений. Буквально за один день підготували виступ. Використовували у композиції елементи коломийки і полька. Діти виклалися на повну, танцювальною композицією задоволені”, – каже викладачка коледжу ПНУ Руслана Павленко. 
“Вишиванка – один з елементів патріотичного виховання. Ми в коледжі жодну урочистість не проводимо без вишиванки. Таке враження, ніби стіни коледжу усміхаються, коли ми в них вбрані. Ось і тут, в центрі міста зібралися всім навчальним закладом”, – розповідає студентка третього курсу Богдана Славська.

Поділитися публікацією: