Поділитися публікацією:

Один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко в черговий раз закликав народних депутатів поставити свої підписи під поданням про ініціювання питання про усунення Президента України Порошенка П. О. з поста в порядку імпічменту.

Про це він заявив на погоджувальній раді в понеділок, 21 травня, пише КУРС

“Факти причетності Петра Порошенка до злочинів, які стосуються панамських офшорів, корупції на армії, схеми Роттердам+, плівок Онищенка та його свідчень, оприлюднили українські та міжнародні ЗМІ”, – нагадав Дерев’янко.

Він підкреслив, що єдиною можливістю розслідувати можливі злочини Порошенка є ініціювання процедури імпічменту.

“Ніхто – ні ГПУ, ні НАБУ – не мають права займатись сьогодні розслідуванням можливих злочинів стосовно президента. Це може зробити лише парламент”, – підкреслив політик.

Він додав, що першим кроком, щоб реально розпочати цю процедуру, є підпис народних депутатів під відповідним письмовим поданням.

“Зараз у нас є 58 підписів з необхідних 226”, – повідомив Юрій Дерев’янко.

“Українці чекають ваш підпис під цим документом і дуже уважно слідкують за тим, чи готовий кожен з нас, народних депутатів, розпочати розслідування таких можливих злочинів, чи буде їх просто покривати”, – звернувся він до парламентарів, керівників фракцій і комітетів.

Нагадаємо, РУХ НОВИХ СИЛ розпочав збір підписів народних депутатів під поданням про ініціювання процедури імпічменту Порошенка, для розслідування фактів його можливих злочинів.


Поділитися публікацією: