Поділитися публікацією:

Президент України Петро Порошенко підписав закон про скасування перевірки відповідності транспортних засобів екологічним нормам при їх ввезенні їх до країни. Закон повернуто з підписом глави держави 21 травня.

Про це свідчить інформація на сайті Верховної Ради на сторінці законопроекту №5470-д.

Так, відповідно до змін, до статті 2 Закону України “Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів” слова “пропуск на митну територію України” замінено словами “митне оформлення”.

Зазначимо, що це скасовує необхідність мати сертифікат підтвердження відповідності автомобіля екологічним стандартам, який потрібно було пред’являти при ввезенні транспортного засобу до країни і при державній реєстрації.

Проте такий сертифікат все ж потрібно буде надавати на внутрішній митниці при митному оформленні автомобіля.

Додамо, що закон був схвалений з урахуванням внесеної головою комітету парламенту з питань податкової та митної політики Ніною Южаніною поправки. Цією поправкою від необхідності відповідати стандартам звільнені автомобілі швидкої медичної допомоги, спецавтомобілі та пересувні медклініки, що ввозяться в Україну як гуманітарна допомога, пишуть Версії з посиланням на 24 канал.


Поділитися публікацією: