Поділитися публікацією:

Кілька десятків мешканців сіл Липівка, Кривня, Воронів, Руда та Кліщівна вийшли на акцію протесту та перекрили дорогу державного значення в Рогатині. Таким чином люди вимагали відремонтувати дорожнє покриття на ділянці Липівка-Рогатин, протяжність якої 13,5 кілометрів.

Поспілкуватися з протестувальниками вийшло керівництво району. Голови Рогатинської райради та РДА   пообіцяли, що з 29 травня на цій ділянці розпочнуть ямковий ремонт.

Натомість люди запевняють, якщо влада свої обіцянки не реалізує, вони готові на нові протести – перекриватимуть уже два напрямки, які ведуть до Львова через Перемишляни та через Бібрку.

Учасники протесту розповідають, Івано-Франківський облавтодор пообіцяв ще в листопаді 2017 року, що цьогоріч навесні проведе тендер і відремонтує відтинок дороги Липівка-Рогатин. Однак роботи  тут так і не розпочалися. Натомість новий тендер запланували аж на 12 липня 2018 року.

«Дорога Липівка-Рогатин в жахливому стані – яма на ямі. Ми не пам’ятаємо, аби її ремонтували. Не розуміємо, коли за неї візьмуться, тому вирішили піти на такий відчайдушний крок», – кажуть люди.

«Я, як дептат районної ради, підтримую людей. Обов’язково напишемо і звернення до уряду, аби там звернули увагу на стан доріг у районі. Однак уже зараз чимало перевізників відмовилися возити людей цією дорогою, немає чим добратися. Тож всіма можливими способами будемо добиватися того, аби цю дорогу таки почали ремонтувати», – запевняє депутат Рогатинської райради від фракції «ВОЛЯ» партії РНС Микола Стиславський.

 


Поділитися публікацією: