Поділитися публікацією:

Адміністративна колегія Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України зобов’язала Бурштинську міську раду припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Відділення визнало порушенням законодавства про захист економічної конкуренції бездіяльність Бурштинської міської ради Івано-Франківської області, яка полягає у не проведенні конкурсу з визначення виконавця на надання послуг з вивезення побутових відходів у м.Бурштин, пише Фіртка

Органи місцевого самоврядування зобов’язані сприяти розвитку конкуренції.

Проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів стимулює розвиток конкурентного середовища, а також сприяє підвищенню рівня якості даних послуг. Одним з основних критеріїв, за якими відбувається вибір переможця конкурсу, є, зокрема, вартість надання послуг з вивезення побутових відходів (перевага надається учасникові, що пропонує найменшу вартість надання послуг).

Відділення зобов’язало Бурштинську міську раду припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції шляхом проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення ТПВ.


Поділитися публікацією: